Informácie o MNE

Píšem články pre českú hudobnú stránku frontman.cz. V sekcii Junior si môžte prečítať moje "diela" - pod menom Zlatica Tanková. Tiež píšem krátke úvahy, na stránke nicviac.com ich nájdete pod menom Sekvoj. 

Milujem hudbu, takže sem budem pridávať aj odkazy rôznych kapiel rôznych žánrov. Som tiež filmový maniak, ak si pozriem film, ktorý ma upúta a ostane mi v hlave ešte dobrý týždeň, napíšem vám o ňom. :) K mojim obľúbeným činnostiam patrí aj fotografovanie. Keďže častom chodím do prírody, podelím sa s fotkami z miest, ktoré ma oslovia. Hrám na cello a som členkou ochotníckeho divadla v malebnej dedinke zvanej Jakubova Voľa. Žijem však v dedine s dlhým menom - Pečovská Nová Ves

Zatiaľ toľko o mne, ďalšie info priebežne doplním, nakoľko je to môj prvý projekt, taký blog :) 

 

 

História projektu

História blogu? No, môj blog sa ešte len rozbieha, je v plienkach, ako sa hovorí. Až tu budem fungovať niekoľko rokov, môžem sa pohrávať s myšlienkou o spísaní historickej časti tohto - zatiaľ-malého projektu. :) 

Ale predsa len, spomeniem tu pár osôb, bez ktorých by asi žiadny blog nebol.Najprv, moja drahá mama. Prečo? To snáď srandujete. Proste mama je najviac :). 

A ešte jedno meno. Patrí krásnej žene s darom písať úžasné romány s napínavými zápletkami. Jana Benková - v súčasnosti jedna najpredávanejšia spisovateľka, autorka už 21 knižných titulov. Spomeniem tie, ktoré mám prečítané - Ten bozk, Dievča s mačacím menom, Slečna nebezpečná a momentálne mám rozčítanú letnú knižôčku s názvom Už sa mi aj snívaš. Podotýkam, túto babu, čítajú aj chlapi. Fakt, prisahám! :) Janke ďakujem za nakopnutie v správnom momente. Táto dáma bola na besede v našej obci a tam som spomenula, že tiež rada píšem. Vypýtala som si niekoľko rád, Janka ochotne pomohla. Najviac ma však dostal moment, keď sa usmiala a povedala: "No, možno aj Vám raz vyjde kniha."  A tak som postupne začala písať svoju prvú knihu. Ak mi ju raz vydajú, budem poctená, ak mi ju pokrstí práve  ona. :) 

Hmm, premýšľam, či toto náhodou nie je tá história projektu :) 

Naši užívatelia

Cieľovým užívateľom tejto stránky môže byť ktokoľvek kto rád číta, zaujíma sa aj o životy iných než len o svoj. Jasné, že najprv sa pozeráme na seba, potom zisťujeme, že všade na Zemi sa denno-denne odohrávajú príbehy rôzneho druhu. Netvrdím, že stránka bude pre všetkých zaujímavá. Všetkým sa nezavďačíš, hovorí sa. No vždy sa nájde pár pekných duší, ktoré sa sem budú vracať a každý týždeň si tu niečo nové  nájdu. 

 Odo mňa, pre vás.

Stella

Kontakt

little Stella 0940578608 tankova.zlatica@gmail.com